NERKO hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2017

Výška: 40 cm Váha: 11 kg

Elegantný a rozumný parťák do mesta aj na dvor.

Odkiaľ som ?
Som z osady z Košíc. Do krvi som dokúsal "mojich pánov" keď som bojoval o svoj život. Nebol som o nič milosrdnejší ani k ľuďom, ktorý ma odtiaľ prišli zobrať. Trvalo mesiace, kým som pochopil, že ľudia vedia byť aj kamaráti. Nikdy nezabudnem na to všetko zlé čo mi robili. Ako pamiatka mi ostala aj jazva na krku. Avšak o to viac milujem ľudí, ktorí sú ku mne dobrí a všetku lásku komu som vtedy nemal komu dať teraz vraciam dobrým ľuďom niekoľko násobne.

Zdravie
Som zdravý ako repa. Som očkovaný a čipovaný aj kastrovaný.

Čo mám rád
Mám veľmi rád maznanie, pamlsky a dobrodružné prechádzky.

Domov
Hľadám si domov v byte alebo na dvore.

Ľudia
S deťmi si veľmi nerozumiem. Občas sa ešte zľaknem, keď ma idú chytať za obojok. Potrebujem viac času na zoznámenie s novým človekom, som opatrný.

Zvieratá
Nemám rád psíkov, ktorý majú príliš veľa energie a sú na mňa veľmi hŕŕ. Skôr si porozumiem s kľudnejšími psími kamošmi. V pohode som aj s mačičkami.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 103278

 

21.12.2020 | 11:56 | prehliadnuté 63 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.