Mr. SAUSAGE hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2018

Výška: 35 cm Váha: 15 kg

Áno takéto meno mi tu dali...Mne sa páči a od prvej chvíle na neho reagujem. Moje meno som si vyslúžil asi vďaka mojej krásnej atletickej postave.Ale poďme si napísať niečo viac o mne, nech ma lepšie spoznáte a nájdeme mi môj domov.
Takže, som cca dvojročný fešák. Našiel som sa chudučký v obci na východe Slovenska, predpokladá sa, že ma asi moji majitelia nechceli a zbavili sa ma najhorším možným spôsobom... A to vyhodením na ulicu. Prišiel som sem do centra, no i, keď je môj život zachránený, stretol som sa tu s nepochopením.
Tak, ako ma prvotné nechceli prijať a nikam vziať, tak ma neprijali ani psíky tu, pre moju nepochopenú povahu. Tak, ako veľmi milujem ľudí a ich prítomnosť, sa vo mne mieša aj povaha drsného poľovníckeho pracanta. K svojmu a do svojho života potrebujem človeka, ktorý by mi dal výchovu, čas a pozornosť a ja by som ho odmenil nekonečnou láskou a oddanosťou. Bol by som vďačný za domov niekde na dvore pri domčeku, kde by moje labky vedeli celý deň pobehovať, moje očká všetko sledovať a hlasom by som dal najavo, že svojich pánov si viem chrániť.


Odkiaľ som ?
Pochádzam z obce na východnom Slovensku.

Zdravie
Kvôli zdravotným problém, ktoré som mal môžem papať len konzervy alebo varenú stravu. Inak som zdravý, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Čo mám rád
Obľubujem psie konzervy.

Domov
Hľadám si domov skôr na dvore pri domčeku, ale musí tam byť dobrý plot, lebo pletivo mi nerobí problém podhrabať.

Ľudia
Z ľudí si najviac rozumiem s mužmi. S deťmi určite bývať nechcem.

Zvieratá
S inými psami si nie vždy rozumiem, vo svojom domove chcem byť skôr jedináčik.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 103281

 

21.12.2020 | 11:59 | prehliadnuté 109 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.