CONNY hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 01.08.2013

Výška: 55 cm Váha: 30 kg

Moje verné psie srdce si už prežilo väčšiu časť svojej púte na zemi. Nikdy som svojich ľudí nesklamala ani neopustila. Bohužiaľ to sa nedá povedať o nich. Život to chcel tak a ja som na staré kolená skončila odložená v útulku. Nenechajte sa však zmiasť mojimi šedinami. Ešte stále som veselá vďačná príjemne aktívna dáma. Úsmev z mojej tváre nezmizol a moje srdce je ešte stále pripravené milovať nekonečne a navždy. Oproti mlaďochom mám mnoho výhod. Nie som už hyperaktívna a teda ani náročná na čas. Život ma naučil už všetko, čo správny pes potrebuje vedieť a preto psiu školu už nepotrebujem. Som vďačná aj za málo a rada sa prispôsobím tvojmu rytmu a štýlu života. Samozrejme teplý mäkký pelech a plná miska sú ešte stále mojimi podmienkami pre ideálny domov. Určite nie som len žiaden dvorový alarm.

Odkiaľ som ?
Do centra som prišla z iného útulku, kde pre mňa nebolo dostatočné miesto.

Zdravie
Som síce staršia dáma, ale predsa zdravá. Očkovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada
Prekeclo sa tu v centre že som maznák, áno to si rada uznám, ale vraj lipnem na chlapoch... uznávam áno som maznák a k mužskému pohlaviu som ešte maznavejšia.

Domov
Som prispôsobivá a teda vie bývať aj na dvorčeku pri dome, avšak veľmi by som si priala poriadne teplo domova na peliešku pred telkou.

Ľudia
Dvojnožci sú super. A prečo? Majú dve ruky a tie ma vždy hladkajú, kŕmia, stískajú a dávajú mlsky.

Zvieratá
So psíkmi som kamarátka na prechádzkach, no doma by som bola rada jedináčik alebo len s jedným veľkým kamošom. Pri mickách ma ešte nemali možnosť vyskúšať. I keď tu okolo niekedy nejaká micka prebehne, nejdem sa za ňou pretrhať.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 105330

 

17.2.2021 | 13:35 | prehliadnuté 30 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.