REY hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 01.01.2016

Výška: 45cm Váha: 20kg
Odkiaľ som ?
Našli ma tak ako väčšinu psíkov v rómskej osade.

Zdravie
V minulosti ma asi dosť silno nabúdalo auto. Mám 2 nohy zlomené a zle zrastené. Bohužiaľ, to bolo v dobe keď som ešte rástol a preto nie je operácia pre mňa veľmi možná. Možno niekde v západnom svete by si s tým dokázali poradiť, no aj tak by ma to liečba stála veľa bolesti. Okrem toho som úplne zdravý. A mne tento handicap ani vôbec nevadí, tak verím, že to, že som iný nebude vadiť ani tebe.

Čo mám rád
Milujem maznanie. Hladkal a usmieval by som sa celý deň ak by sa to dalo. Okrem toho mám rád fenky ;)

Domov
Domov si hľadám výlučne vnútri a bez schodov. Ideálne by pre mňa bolo bývanie v domčeku s prístupom na záhradku. Nejaké 2-3 schody mi nevadia. To by som ešte zvládol.

Ľudia
Ľudí ľúbim všetkých. Som taká veselá kopa.

Zvieratá
Som poriadny chlap a nemám rád v svojom priestore iných psích chlapcov. Na prechádzkach pri venčení mi ale neprekážajú. Naopak fenky veľmi ľúbim.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 105331

 

17.2.2021 | 13:39 | prehliadnuté 32 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.