NASŤA hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 01.11.2017
Výška: cm Váha: kg
Odkiaľ som ? Som z osady na východnom Slovensku. Našli ma keď som si chránila svoje šteniatka. Tie už dávno odišli domov a ja stále hľadám ten ideálny pre mňa.
Zdravie Som zdravá, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.
Čo mám rada Pohyb. Veľa pohybu, aktivít, hryzenie hračiek. Stále musím mať labky alebo hlavu v pohybe. Vraj ma ešte nikto nevidel nikdy spať, ale to preháňajú :D
Domov Domov si hľadám buď v dome s prístupom von aj dnu alebo v byte s rovnako hyperaktívnymi ľuďmi.
Ľudia Ľudí sa nebojím. Občas ich mám problém počúvať, ale to nie je kvôli tomu, že by som bola zlá. Má len trochu problém sa sústrediť.
Zvieratá So zvieratkami vychádzam dobre, kým nie sú za plotom alebo nie sme zavretý spolu v malom priestore. Moji opatrovatelia ale neodporúčajú, aby som šla do domovu s plachými psíkmi, či so zvieratkami do 10 kíl, ktoré občas v hre lovím.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 114659

 

26.9.2021 | 7:55 | prehliadnuté 40 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.