BEYLA hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 01.01.2020
Výška: 70 cm Váha: 50 kg
Odkiaľ som ? Túlala som sa dlho po dedine na východe Slovenska. Bola som už chudá a unavená. Nikto ma však nehľadal.
Zdravie Som zdravá ako rybička. Očkovaná aj čipovaná. Vzhľadom na moju veľkosť a vek ešte nie som kastrovaná, avšak to bude povinnosť mojich budúcich majiteľov v 1,5 - 2 rokoch môjho života. Čo mám rada Som šteňa a dokážem sa riadne rozblázniť :) mám rada hry a naháňačky.
Domov Nechcem žiť na dvore, ale ani 22 hodín denne zavretá v byte. Hľadám rodinu, ktorá ma vezme k sebe domov ale zároveň bude mať dosť času na to, aby sa denne vybehali poriadne moje dlhé labiská.
Ľudia Ľudí milujem, avšak neuvedomujem si svoju veľkosť. Najradšej by som sa nonstop maznala v tvojom náruči. Vzhľadom na to aká som neohrabaná a ako rada skáčem na ruky nie som vhodná k deťom ani slabým a malým ľuďom, ktorých by som samou láskou zvalcovala.
Zvieratá Chcem byť jedináčik, k iným zvieratkám sa neviem chovať a na fenky dokonca niekedy útočím.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 114663

 

26.9.2021 | 8:01 | prehliadnuté 22 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.