Leonberger šteniatka s PP - fenka

Chovateľská stanica ALMOND DOVELET (Bratislava, SK) ponúka na predaj šteniatka s preukazom pôvodu narodené 15.04.2019. K dispozícii sú už len niektoré fenky.

Odchov po kvalitných rodičoch s výbornou povahou, testovaných na dedičné ochorenia, dosiahli množstvo ocenení na výstavách. Otec šteniatok je registrovaný v Belgicku, matka na Slovensku v Slovenskom leonberger klube. Odber v polovici júna zodpovedným majiteľom.

Otca budúcich šteniatok si starostlivo vyberáme s dôrazom na kvalitu zdravia a zachovávanie štandardov plemena. Šteniatka sú po celý čas vychovávané v 24hod. starostlivosti, s láskou a vedené k základným hygienickým návykom. Noví majitelia si prevezmú šteniatko odčervené, očipované, zaočkované s Europasom a rodokmeňom.

Rezervácie na alexsopir@gmail.com , +421905556111. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Viac informácií na http://www.almonddovelet.sk
Číslo inzerátu 79723

 

3.6.2019 | 17:39 | prehliadnuté 104 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.