ČOKINA hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 22.11.2013, 35 cm

Čokina už roky hľadá toho pravého. Je trochu komplikovaná ako väčšina žien. Občas hysterka, občas sladká princezná. Hľadá si domov bez malých detí, v rodine ktorá pochopí, že život nie je vždy ružový. Čokina zažila veľmi kruté týranie a preto občas reaguje hysterickým štekaním (na metlu, svoje miesto a pod.) Normálny dospelý človek, ktorý pochopí náš manuál ku životu s Čokinou v nej nájde toho najmilúcejšieho psíka pod slnkom. Čokina miluje spoločnosť svojich ľudí, výlety, psie hry, maznanie a pamlsky :) Vydrží však v pohode aj sama doma, kým sa vrátite z práce. Na život s mačkou je tiež zvyknutá.

Čokina je zdravá, očkovaná, čipovaná, sterilizovaná fenka.

Do dobrej rodiny vieme priblížiť v rámci SR aj ČR, avšak je nevyhnutná prvá návšteva u nás alebo aby sme prišli osobne aspoň na jeden deň s ňou, kým sa spoznáte.

VIAC INFO: https://na-konci-sveta.webnode.sk/cokina/

Kontakt: 0910 672 580, pomocnks@gmail.com
Cena: 50 EUR
Číslo inzerátu 84272

 

10.9.2019 | 8:49 | prehliadnuté 11 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.