Mulan

Vek: 6 rokov
Mulan v útulku trpí pretože je tu už par mesiacov s hendikepom a jeho veľkosťou.Kľudný pes a stres v koterci mu velmi škodí, keď ide na prechádzku, je to úplny iný pes. Celý ožije, strašne si to užíva a usmieva. Ostatní psy má rád, je skôr submisivnejší, ale je vhodný ku menej aktívnym psom. Mulan kríva na zadnú nožičku, po vyšetrení ortopédom sa zistilo, že časť nožičky má kratšiu a nie je treba s tým nič robiť.Najlepšie by mu bolo u starších ludí, co potrebujú kludnejšieho psa. Miluje velmi deti.Vhodný do bytu aj do rodinného domu
Najdime mu spoločnými silami domov
Na adopciu je pripravený odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.
Nachádza sa v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho dohode dopraviť do Ceska a ďalej.
Kontakt: +421 918 799 176
+420 774 791 987
email: pomocpsikomvychod@azet.sk
Cena: 55 EUR
Číslo inzerátu 90986

 

11.2.2020 | 15:48 | prehliadnuté 5 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.