BELKA hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2007

Výška:30 cm
Odkiaľ som ?
Som z neďalekej osady. Mesiace ma tam vídavali ako splašene utekám vždy, keď prišli zachrániť niekoľko z nás. Až jedného dňa ma doniesli na rukách obyvatelia osady až k autu. Kúsala som od strachu. Trvalo mnoho dní kým som zistila, že už sa nemusím báť.

Zdravie
Prešla som si v živote peklom. Ešte predtým ako ma vyhodili na okraji osady som zažila veľa zlého. Prišla som o nôžku, časť jazyka a celé telo mám pokryté množstvom jaziev. Na brušku som mala aj 2 malé nádorčeky, ktoré mi vybrali. Som očovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada
Mám rada dobré konzervičky a kapsičky. Najviac ľúbim také so želé kedže už nemám ani veľa zúbkov.

Domov
Hľadám si výhradne vo vnútri. Potrebujem bezpečné miesto a pohodlný peliešok, aby som si užila čo najkrajšie zvyšok môjho života.

Ľudia
Mám rada svoj pokoj. Momentálne sa snažím prekonať všetky strachy v mojej hlavičke a zahojiť všetky rany na srdiečku. Detičky v mojej rodine by som momentálne nezvládla. Od strachu neváham aj kusnúť, aj keď to nemyslím zle.

Zvieratá
Mačičky a psíky mi nevadia. Kamoša by som v novej rodine uvítala.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 94008

 

5.5.2020 | 19:58 | prehliadnuté 25 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.