LADY hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 2.1.2019

Výška: 55 cm Váha: 29kg

O mojej minulosti vám toho veľa napísať neviem, pretože som bola prijatá do útulku v meste Revúca ako nováčik. Odkiaľ som po tragických záplavách bola prevezená sem do centra, kde podali pomocnú ruku a ujali sa ma bez zaváhania.

Viem vám však napísať, aká som teraz. Krásna a majestátna aj takto mi tu v centre vravia. Ak by mi tu tak aj nevraveli (čo si nemyslím), tak ich, isto presvedčím. Veď predsa som mlaďucha plná života a ambícii. Presne viem čo chcem. Som pevne rozhodnutá a zahľadená do mojej budúcnosti, v ktorej som s mojim novým pánom. Pánom či rodinkou ktorí by ma milovali a darovali domov a toľko toho všetkého krásneho, ako som pripravená ja im to stonásobne opätovať. I keď ma tu zbožňujú a mokré pusinky rada rozdávam, stále mi vravia že si zaslúžim plnohodnotný život, milujúcu rodinku, vlastný priestor a prežiť všetky tie nádherné chvíle v živote ktoré vie prežiť len pán a jeho psík. Vďaka mojej dobručkej povahe a dokonalému vzťahu k ľuďom, pevne verím že moja rodinka už príde. Kto túžim mať doma skákalku milujúcu ľudí, oddaného spoločníka na prechádzky či aj túry, nemal by ani nachvíľku zaváhať a kontaktovať mojich ošetrovateľov.

Odkiaľ som ?
Som zachránená počas potopy v útulku Revúca.

Zdravie
Som zdravá, očkovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada
Milujem pohyb. Veľa pohybu. Mojím telom neustále prúdi nezničiteľná energia. Podľa mňa by som hravo predbehla aj zajka Duracellka.

Domov
Určite budem spokojná na dvore. Ak si, ale odvážny a chceš to so mnou skúsiť v byte nebránim sa tejto možnosti.

Ľudia
Ľudia sú super. Aj keď mi zväčša prekážajú ako závažie na konci vodítka sú super. Sú srandovný. Najprv kričia, aby som po nich neskákala, ale nakoniec sa smejú so mnou.

Zvieratá
Som Lady a vyžadujem si svoj priestor. Tu v centre ma tie protivy nútia vychádzať so psíkmi a teda už som ochotná sa venčiť aj s ostatnymi. Domov a pelech, ale potrebujem ako jedináčik. Iným zvieratám ako psíkom v domove tiež nedávam veľké šance na prežitie.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 95687

 

19.6.2020 | 18:08 | prehliadnuté 130 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.