ALFÍK hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 7.7.2018

Výška: 50 cm Váha: 15 kg

Trojfarebný krásavec hľadajúci parťáka na každodennú zábavu.

Odkiaľ som ?
Prešiel som niekoľkými útulkami až som skončil v centre Na konci sveta.

Zdravie
Život na ulici a v útulku mi nerobí dobre. Smútok a stres mi zhoršujú moju imunitu. Tety v útulku mi dali urobiť alergologické testy a dávajú mi konzervičky, ktoré mi nerobia zle. Granulky bohužiaľ papať nemôžem keďže po nich hnačkujem a zvraciam. Inak som očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Čo mám rád
Som veselý aktívny havko, ktorý miluje pohyb. Rád skáčem, behám, hopsám a naháňam myšky na poli. A loptičky. To je moja obrovská vášeň :)

Domov
Ideálny domov je pre mňa vo vnútri. Buď v byte alebo v domčeku s prístupom dnu.

Ľudia
Ľudia sú super kamoši. Síce ich dosť často vôbec nepočúvam, ale mne to nevadí. Ak sa, ale dohodneme na správnom obchode tak za pamlsok a mojkanie rád počúvnem.

Zvieratá
So psíkmi zväčša nemám problém. Ak je však psík ku mne drzý vrátim mu to aj s úrokami. Vo väčšej skupine psíkov však nehrám frajera a radšej zdrhnem do bezpečia za pánička.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 95690

 

19.6.2020 | 18:12 | prehliadnuté 22 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.