MIA hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 6.6.2016
Výška: 60 cm Váha: 32 kg

Mia je energická psia slečna, poriadnych rozmerov. Je krížencom labradora a nemeckého ovčiaka. Okrem vizuálu si po týchto plemenách nesie aj povahové črty. Je energickou milovníčkou života a všetkých aktivít. Miluje beh a naháňačky.

Odkiaľ som ?
Našli ma v Košiciach a do centra som prišla z iného OZ.

Zdravie
Som zdravá. Očkovaná, čipovaná aj sterilizovaná.

Čo mám rada
Mám rada veľké a aktívne psy, ktoré sa so mnou vedia poriadne hrať. Milujem maznanie s ľuďmi, dokonca viac ako piškótky. A ešte zbožňujem vodu.

Domov
Napriek svojej veľkosti som byťák. Na dvore nie som spokojná. Z nudy demolujem pletivo a utekám robiť neplechu ku susedom. V byte som dobručká, neničím, nezavíjam, mám hygienické návyky. Jediný problém je že nesmiem mať bez dozoru prístup do kuchyne, lebo vám tam upratám všetky zvyšky jedla :)

Ľudia
Hľadám si svojich ľudí, ktorý na mňa budú mať dosť času. Som pes s tvrdou hlavou a veľa vlastnými názormi. Moji ľudia my musia jasne nastaviť pravidlá, no nie trestami a silou.

Zvieratá
Som lovec celou dušou. Dokážem v prítomnosti človeka tolerovať malé psy, no len čo som chvíľu bez dozoru ihneď ich začnem loviť. Mačky, hydina, kone, srnky aj ostatné zvieratá u mňa nie sú tiež v bezpečí. Veľké a aktívne psíky sú moji super kamoši a rada by som mala aspoň jedného takého doma.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 95694

 

19.6.2020 | 18:16 | prehliadnuté 121 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.