LUKI hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2007

Výška: 40 cm Váha: cca 11 kg

Odkiaľ som ?
Priniesli ma z osady, kde ma predtým vyhodil môj pán. Bola som už choručká a unavená. Dovliekli ma ku autu vysiac za moju boľavú nožičku ako mech odpadu. Aj keď to bolo boľavé bol to ten najkrajší moment, keďže po tom sa môj život zmenil.

Zdravie
Veľa zúbkov mám už vylámaných. Trápia ma už aj moje staré kosti. Som citlivá aj na prechladnutie a potom ma potrápi aj môj močový mechúr. Proste už tie babičkovské problémy už dobehli aj mňa.

Čo mám rada
Milujem pamlsky. Papala by som od rána do večera, ale potom som ako balónik, čo nerobí dobre môjmu chrbátiku a nôžkam. Granulky sa mi už ťažšie papajú, no konzervičky mám veľmi rada.

Domov
Hľadám domov vnútri s veľmi pohodlným pelieškom. Uspokojím sa aj s miestom v tvojej posteli ak nie je príliš vysoko. Avšak ak je na stole alebo kdekoľvek inde jedlo vyštverám sa všade a cestou všetko pováľam.

Ľudia
Chvíľku trvá kým si zvyknem na nových ľudí, potom ich ale bezmedzne milujem. Pekne počúvam na svoje meno a aj keď som starý havko rada sa učím novým veciam.

Zvieratá
Zvieratka mi nevadia žiadne, ak sa s nimi nemusím deliť o jedlo. V dočaske kde som chvíľu bola ma museli veľmi rázne vychovávať keď som kamošom kradla pamlsky.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 95736

 

21.6.2020 | 15:13 | prehliadnuté 113 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.