SHARKY hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 10.4.2016

Výška: 50 cm Váha: 23 kg

Moje meno je Sharky a mám niečo vyše štyroch rokov. Do centra som sa dostal počas záplav v meste Revúca. I keď na prvý pohľad, nevyzerám ako rodený atlét, som práve naopak energickejšej povahy. Najvhodnejší by som teda bol k ľudkom, ktorý by moju aktívnu povahu ocenili. Vďaka tejto mojej výraznej črte, milujem všetky možné aktivity a hry ktoré dokážem z človekom zažiť. Medzi najobľúbenejšie a popredné priečky sa radí beh, beh za loptičkou a plávanie. Ďalšími mojimi obľúbenými, je maznanie a papanie, veď som predsa správny chlap a teda aj gurmán ktorý si vie dobre jedlo vychutnať.

Svoj nový domov si viem prestaviť niekde vo vnútri, tak aby som bol mojím novým ľudom čo najbližšie a mohli ma tak mať vždy po ruke keď sa budem chcieť maznať. Po dobrom maznaní, si viem predstaviť dlhú prechádzku alebo kľudne aj nejakú túru. Ďalej si predstavujem, že po mojom vybíjaní bateriek, mi môj nový pán dopraje dobré papanie a maznanie a oddych ktorý si ja taký úžasný havo (aspoň tak mi to tu bolo povedané) zaslúžim.

Takže zhrňme si to. Aktívny štvornohý parťák k sebe hľadá, aktívneho dvojnohého parťáka.

Odkiaľ som ?
Som zachránený počas potopy v útulku Revúca.

Zdravie
Som zdravý psík s veľkým množstvom energie. Som očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Čo mám rád
Milujem loptičky, loptičky a loptičky. Z jedla milujem fajné kvalitné mäsové konzervy. Mám veľmi rád aj vodu.

Domov
Domov si hľadám len vnútri, keďže pre mňa žiaden plot nie je prekážkou.

Ľudia
Po mojom boku si predstavujem veľmi aktívneho parťáka, ktorý využije moje vždy nabité baterky. Milujem všetkých ľudí a najlepší sú, keď mi hádžu loptičky.

Zvieratá
So psíkmi nemám vôbec žiaden problém, sú to kamoši.

3.9.2020 | 7:47 | región: Košický

Odkaz: http://www.inzerciazvierata.sk/inzerat/098411

Copyright (c) 2020 InzerciaZvieratá.sk