ČIČI hľadá domov

Odhadovaný dátum narodenia: 1.1.2019

Výška: 45 cm Váha: 17 kg

Som trojfarebná kráska, ktorá hľadá človeka svojho života.

Už od mala, som túžila ľudí hypnotizovať svojimi úprimnými očkami a otravovať večne mokrým čumákom. No psík mieni, a pán Boh mení.

Všetci to veľmi dobre poznáme, veď obohraná pesnička... Šteniatka sú chutné malé rozkošné guličky chlpov. Celá rodinka sa teší, aj deťúrence a aj ja. Veľmi som sa tešila a bola naplnená myšlienkov šťastnej a spokojnej rodinka na najbližšie najkrajšie roky. Odhodlaná z lásky a oddanosti položiť pokojne aj život za svojho pána či rodinu.

Všetko sa však mení švihnutím čarovného prútika. Šteniatko vyrástlo a s polu s mojim dospievaním prišiel aj prvý kritický zlom. Alergia, hnačky, svrbenie spojené s vypadaním srsti. Bolo potrebné zmeniť mi papanie, na vhodné diétne krmivo. Zaplatiť testy na alergo a podstúpiť liečenie a zlepšenie, nápravu môjho zlého zdravotného stavu ...a som tu v centre. Práve to bol zlom, prečo som teraz tu. Moji majitelia nemali záujem, a tak ma vyhodili do prvej osady ktorú zbadali a zakúpili si novú, možno nezávadnú hračku.

Momentálne je moje liečenie ukončené a môj zdravotný stav je tisícnásobne lepší, no k dokonalosti mi chýba láska. Lásku akú dokáže dať len ta správna rodinka, svojmu chlpatému členovi rodinky.

Odkiaľ som ?
Pochádzam z osady na východom Slovensku, bola som odchytená odchytovou službou a daná do utúlku, odkiaľ ma zobrali dobrý ľudia z centra pre môj zdravotný stav.

Zdravie
Mám veľmi silnú alergiu. Potrebujem bývať v čistom prostredí a u ľudí, ktorí budú rozumieť, že nesmiem papať nič iné ako svoju diétu. Inak som očkovaná, čipovaná a sterilizovaná.

Čo mám rada
Milujem pozornosť a rada si vychutnám aj dobré papanie, ktoré je uspôsobené mojím potrebám.

Domov
Domov si hľadám pokojne aj pri domčeku s prístupom do vnútra, ale aj byt a gauč sú super možnosť.

Ľudia
Ľudí mám rada, priam ich milujem, hlavne všetky možné aktivity ktoré vieme spolu vykonávať .

S deťmi si však nerozumiem.

Zvieratá
Temperament mi nechýba, a tak si svojich psích kamarátov rada vyberám.

K mačičkám nie som vhodná.
Cena: 70 EUR
Číslo inzerátu 99954

 

12.10.2020 | 10:09 | prehliadnuté 102 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.